or 4 payments of $15.00 with
Info
VOLKSWAGEN AMAROK 2.0 DIESEL, INJECTION RAIL
(CNEA/CNFB/CSHA CODE)
SUITS MODELS 12/2010 TO 2019
NOTES:
CSHA WITH SENSOR
THIS PART IS USED
Ref: #486857 (#TMP-1872803) - vstock#VA13100I
| SKU | 486857 |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.560m |
| Assembled Length | 0.560m |
| Assembled Height | 0.070m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review