or 4 payments of $28.25 with
Info
TOYOTA YARISÂ RADIATOR FAN
1.3, PETROL, 2NZ, NCP13#,
SUITS MODELS 08/2011 TO 01/2020
THIS PART IS USED
Ref: #485397 (#TMP-1867942) - vstock#VA13064
| SKU | 485397 |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.650m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review