or 4 payments of $825.00 with
Info
 TOYOTA YARIS  NCP9#-NCP13#, MANUAL  GEARBOXÂ
1.5, 1NZ,  (AUS ONLY)
SUITS MODELSÂ Â 10/2005 TO 01/2020
NOTES:
PARTS ONLY WARRANTY NO LABOUR COVERAGE -EXTRA $250 FOR LABOUR COVERAGE
THIS PART IS USED
Ref: #485427 (#TMP-1867917) - vstock#VA13064
| SKU | 485427 |
| Shipping Weight | 80.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review