or 4 payments of $47.50 with
Info
TOYOTA YARIS NCP9#, LH REAR SEAT BELT ONLY
(3DR/5DR HATCH, AUSTRALIAN MODEL ONLY)
SUITS MODELS 10/2005 TO 07/2011Â
THIS PART IS USED
Ref: #485422 (#TMP-1867945) - vstock#VA13064
| SKU | 485422 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.070m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review