or 4 payments of $106.25 with
Info
 Toyota Yaris Ncp9#, Left Door Mirror
Hatch, 3 Wire Type (Aus Only)
Suits Models 07/2005 To 10/2011
THIS PART IS USED
Ref: #485621 (#TMP-1867926) - vstock#VA13064
| SKU | 485621 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review