$125.00
or 4 payments of $31.25 with
Info
TOYOTA YARIS NCP9#, FUEL FILLER PIPE
SUITS TYPE 10/2005 TO 12/2016
NOTES:
DOOR
THIS PART IS USED
Ref: #485399 (#TMP-1867979) - vstock#VA13064
| SKU | 485399 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.508m |
| Shipping Height | 0.254m |
| Shipping Length | 0.508m |
| Assembled Length | 0.508m |
| Assembled Height | 0.254m |
| Assembled Width | 0.508m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review