$114.00
or 4 payments of $28.50 with
Info
TOYOTA YARIS NCP13#, HEATER FAN MOTORÂ
SUITS MODELS 08/2011 TO 12/2019
THIS PART IS USED
Ref: #482582 (#TMP-1855242) - vstock#VA12940
| SKU | 482582 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review