or 4 payments of $18.75 with
Info
TOYOTA YARIS NCP13#, 16 X 4 INCHÂ Â SPAREÂ STEEL WHEELÂ
SUITS MODELSÂ Â 08/2011 TO 01/2020
THIS PART IS USED
Ref: #477975 (#TMP-1846393) - vstock#VA12810
| SKU | 477975 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.508m |
| Shipping Height | 0.381m |
| Shipping Length | 0.762m |
| Assembled Length | 0.762m |
| Assembled Height | 0.381m |
| Assembled Width | 0.508m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review