or 4 payments of $62.00 with
Info
TOYOTA YARIS NCP9#-NCP13# 1.3/1.5, AUTO FLEXPLATE
SUITS MODELS 10/2005 TO 12/2019
THIS PART IS USED
Ref: #482578 (#TMP-1855240) - vstock#VA12940
| SKU | 482578 |
| Shipping Weight | 2.9900kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Assembled Length | 0.350m |
| Assembled Height | 0.070m |
| Assembled Width | 0.350m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review