or 4 payments of $30.25 with
Info
TOYOTA RAV4 LEFT FRONT HUB ASSEMBLY
XA40, AUTO T/M, 4WD
SUITS MODELS 12/2012 TO 11/2018
THIS PART IS USED
Ref: #483422 (#TMP-1858374) - vstock#VA12915
| SKU | 483422 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review