$225.00
or 4 payments of $56.25 with
Info
Toyota Rav4, Aca33, Left Front Seat Cloth
Suits Models 11/2005 To 12/2012
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1896273 - vstock#VA12732
| SKU | TMP-1896273 |
| Shipping Weight | 17.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review