or 4 payments of $24.75 with
Info
TOYOTA RAV4 ACA33/ACA38, SPARE WHEEL COVER HARDÂ
SUITS MODELS 11/2005 TO 12/2012
THIS PART IS USED
Ref: #487655 (#TMP-1871355) - vstock#VA13087
| SKU | 487655 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.254m |
| Shipping Height | 0.254m |
| Shipping Length | 0.508m |
| Assembled Length | 0.508m |
| Assembled Height | 0.254m |
| Assembled Width | 0.254m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review