or 4 payments of $38.50 with
Info
TOYOTA RAV4 2.2 ALA49R DIESEL AUTO, RADIATOR
SUITS MODELSÂ 12/2012 TO 12/2018
THIS PART IS USED
Ref: #483428 (#TMP-1858288) - vstock#VA12915
| SKU | 483428 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.080m |
| Assembled Width | 0.430m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review