$138.00
or 4 payments of $34.50 with
Info
SUITS TOYOTA LC PRADO STEERING PUMP DIESEL 3.0 1KD FTV TURBO 150 SERIES 4431060551 4431060552 4431060550 AFTERMARKET
SUITSÂ PRADO DIESEL, 3.0, 1KD-FTV, TURBO, 150 SERIES, 08/2009 TO 05/2015
QUALITY NEW AFTERMARKET PRODUCT
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-7488
| SKU | P-7488 |
| Shipping Weight | 1.9000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Assembled Length | 0.190m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review