or 4 payments of $25.75 with
Info
TOYOTA LANDCRUISERÂ TRANSFER CASE SHIFTER
76/78/79 SERIES, (HI-LOW SHIFTER), MANUAL TRANSMISSION,
DIESEL, 4.5, 1VD-FTV, TURBO,
SUITS MODELS 10/2007 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref: #497544 (#TMP-1901477) - vstock#VA13420
| SKU | 497544 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Assembled Length | 0.050m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review