or 4 payments of $67.50 with
Info
TOYOTA LANDCRUISER 76/79 SERIES, LEFT FRONT SEAT
PATTERNED CLOTH, GREY, (MY07 UPDATE), WAGON/4DR UTE, (BUCKET),Â
SUITS MODELS 08/2009 TO 09/2016
NOTES:
HAS SMALL CIGARETTE BURN
THIS PART IS USED
Ref: #477328 (#TMP-1839011) - vstock#VA12747
| SKU | 477328 |
| Shipping Weight | 17.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review