$295.00
or 4 payments of $73.75 with
Info
TOYOTA LANDCRUISERÂ 76/78/79 SERIES (UPDATE), BONNET
SUITS MODELS 10/2016 TO 2023
NOTES:
SOUND DEADENED WITH EXPANDA FOAMEXT COLOUR CODE: 058
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1901479 - vstock#VA13420
| SKU | TMP-1901479 |
| Shipping Weight | 22.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 1.500m |
| Shipping Length | 1.500m |
| Assembled Length | 1.500m |
| Assembled Height | 1.500m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review