or 4 payments of $29.50 with
Info
TOYOTA KLUGER LEFT TAILLIGHT
GSU40-GSU45, IN BODY
SUITS MODELS 07/2010 TO 02/2014
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1905003 - vstock#VA13403
| SKU | TMP-1905003 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review