or 4 payments of $18.75 with
Info
 TOYOTA KLUGER GSU40-GSU45, TOWBARÂ
SUITS MODELSÂ 05/2007 TO 02/2014
NOTES:
WITH BOLTS AND BRACKETS AND WIRING , WITH TONGUE
THIS PART IS USED
Ref: #485504 (#TMP-1870750) - vstock#VA13075
| SKU | 485504 |
| Shipping Weight | 15.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 1.100m |
| Assembled Length | 1.100m |
| Assembled Height | 0.500m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review