or 4 payments of $25.25 with
Info
 TOYOTA KLUGER GSU40/GSU45, RIGHT REAR 2ND ROW HEADREST
LEATHER
SUITS MODELS 05/2007 TO 02/2014
THIS PART IS USED
Ref: #485462 (#TMP-1870735) - vstock#VA13075
| SKU | 485462 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review