$111.00
or 4 payments of $27.75 with
Info
TOYOTA KLUGER GSU40-GSU45, CONSOLE (BLACK)
SUITS MODELS 05/2007 TO 02/2014Â
THIS PART IS USED
Ref: #485446 (#TMP-1870738) - vstock#VA13075
| SKU | 485446 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review