or 4 payments of $118.75 with
Info
TOYOTA KLUGER GSU40-GSU4 3.5 2GR-FE, TSB19C AIR COND COMPRESSOR
SUITS MODELS 05/2007 TO 02/2014Â
THIS PART IS USED
Ref: #485846 (#TMP-1870729) - vstock#VA13075
| SKU | 485846 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review