or 4 payments of $23.75 with
Info
TOYOTA HILUX, SPORTS BAR
SUITS MODELS 03/2005 TO 06/2011
NOTES:
WITH ALL BOLTS AND BRACKETS
THIS PART IS USED
Ref: #413724 (#TMP-1599006) - vstock#VA10808
| SKU | 413724 |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 1.500m |
| Assembled Length | 1.500m |
| Assembled Height | 0.500m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review