or 4 payments of $31.25 with
Info
TOYOTA HILUX, RH FRONTÂ ABS SENSOR
NON VSC, NON LOOM TYPE
SUITS MODELS 03/2005 TO 08/2015
THIS PART IS USED
Ref: #492197 (#TMP-1887030) - vstock#VA13177
| SKU | 492197 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review