or 4 payments of $46.25 with
Info
Toyota Hilux Rear Housing Only
 2wd, Non Abs Type
Suits Models 09/1997 To 03/2005
THIS PART IS USED
Ref: #483202 (#TMP-1857239) - vstock#VA12900
| SKU | 483202 |
| Shipping Weight | 13.8000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 1.800m |
| Assembled Length | 1.800m |
| Assembled Height | 0.260m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review