$121.00
or 4 payments of $30.25 with
Info
Toyota Hilux, Prado, Starter Motor
Petrol, 4.0, 1Gr-Fe, With Gear Reduction Type, (1.4kw/221mm),
Suits Hilux, Models 12/2008 To 04/2015
Suits Prado, 120 Series, Models 01/2023 To 09/2009
THIS PART IS USED
Ref: #492248 (#TMP-1886987) - vstock#VA13177
| SKU | 492248 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review