or 4 payments of $42.00 with
Info
 TOYOTA HILUX  PRADO, ALLOY TIMING CASE (BEHIND TIMING GEARSET)
DIESEL, 3.0, 1KD-FTV
SUITSÂ HILUXÂ Â MODELSÂ Â 02/2005 TO 08/2015
SUITS PRADO 120-150 SERIES MODELSÂ 11/2006 TO 06/2015
THIS PART IS USED
Ref: #481372 (#TMP-1852963) - vstock#VA12863
| SKU | 481372 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.610m |
| Assembled Length | 0.610m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review