$295.00
or 4 payments of $73.75 with
Info
 TOYOTA HILUX LEFT DOOR MIRROR
MANUAL, BLACK, WITH BASE EXTENSION TYPE,
SUITS MODELS 03/2005 TO 08/2015
NOTES:
SCRATCH ON PLASTIC TRIM SEE PHOTO
THIS PART IS USED
Ref: #485019 (#TMP-1865353) - vstock#VA13005
| SKU | 485019 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review