or 4 payments of $29.75 with
Info
TOYOTA HILUX GUN126 LEFT FRONT LOWER CONTROL ARM
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-2129
| SKU | P-2129 |
| Shipping Weight | 7.8000kg |
| Shipping Width | 0.550m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.550m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review