or 4 payments of $28.50 with
Info
Suit Toyota Hilux GUN RH REAR 4WD ABS Sensor 89545-0K240
Suits Hilux RH Rear 4WD 09/2015 - onwards
Quality New Aftermarket Product
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-3150
| SKU | P-3150 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.040m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review