or 4 payments of $79.25 with
Info
Toyota Hilux, Ecu Module For Turbo Driver
3.0, 1kd-Ftv, Diesel, P/N 89878-71030
Suits Models 02/2005 To 08/2015Â
NOTES:
P/N 8987871030
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1900622 - vstock#VA12987
| SKU | TMP-1900622 |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.040m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review