or 4 payments of $33.75 with
Info
Toyota Hilux Diesel 3.0, Brake Booster
 Auto/Manual T/m, Non Abs Type
 Suits Models 02/2005 To 07/2011Â
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1900719 - vstock#VA12987
| SKU | TMP-1900719 |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 0.350m |
| Assembled Width | 0.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review