$125.00
or 4 payments of $31.25 with
Info
Toyota Hilux Diesel 3.0 1Kd-Ftv Air Cond Hoses
Compressor To Condenser
Suits Models 02/2005 To 08/2015
THIS PART IS USED
Ref: #481318 (#TMP-1853020) - vstock#VA12863
| SKU | 481318 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.800m |
| Assembled Length | 0.800m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review