or 4 payments of $32.50 with
Info
Toyota Hilux, Clutch Pedal Assembly
Suits Models 03/2005 To 08/2015
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1900724 - vstock#VA12987
| SKU | TMP-1900724 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.050m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review