or 4 payments of $31.25 with
Info
TOYOTA HILUX, CENTRE REAR SEAT BELT (DUAL CAB)
SUITS MODELS 09/2015 TO 2019
THIS PART IS USED
Ref: #486735 (#TMP-1874136) - vstock#VA13105
| SKU | 486735 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.070m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review