$213.00
or 4 payments of $53.25 with
Info
 TOYOTA YARIS HILUX COROLLA CAMRY PRADO,  AIR FLOW METERÂ
SUITSÂ YARISÂ NCP9#Â (AUS ONLY)Â 1.3 2NZÂ MODELSÂ 10/2005 TOÂ 07/2011
 SUITS HILUX 2.7 MODELS  03/2005 TO 08/2015
SUITS COROLLA ZZE122Â MODELSÂ 12/2001Â TOÂ 06/2007
SUITS CAMRY SK36 3.0Â PETROLÂ MODELSÂ 08/2002Â TOÂ 05/2006
SUITS PRADO 120 SERIES 4.0 PETROLÂ MODELSÂ Â 02/2003Â TOÂ 10/2009
THIS PART IS USED
Ref: #376093 (#TMP-1453948) - vstock#VA09505
| SKU | 376093 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.110m |
| Assembled Width | 0.110m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review