$105.00
or 4 payments of $26.25 with
Info
 TOYOTA COROLLA ZZE122, BRAKE PEDAL ASSEMBLY
SUITS MODELS 12/2001 TO 06/2007
THIS PART IS USED
Ref: #480435 (#TMP-1851560) - vstock#VA12861
| SKU | 480435 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.050m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review