or 4 payments of $337.50 with
Info
TOYOTA COROLLA ZRE172R (VIN MR0), AUTO TRANSMISSION
PETROL, 1.8, 2ZR-FE, K313 CODE, SEDAN
SUITS MODELSÂ 12/2013 TO 06/2019
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #495672 (#TMP-1897650) - vstock#VA13405
| SKU | 495672 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review