or 4 payments of $18.75 with
Info
TOYOTA COROLLAÂ Â ZRE152/153R, 15 INCH STEEL WHEELÂ
SUITS MODELSÂ 03/2007 TO 10/2013
THIS IS A SINGLE WHEEL
THIS RIM DOES NOT HAVE TYRE
NOTES:
NO TYRE (D)
THIS PART IS USED
Ref: #495879 (#TMP-1897834) - vstock#VA13423
| SKU | 495879 |
| Shipping Weight | 7.9900kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review