or 4 payments of $505.00 with
Info
 Toyota Corolla 1.8 2zr-fe Petrol, Engine
Non Belt Tensioner Type, 182r Hatch
Suits Models 10/2012 To 03/2015
This Engine Has Passed Our Testing
This Engine Will Not Include Alternator, Ac & Steering Pump, Starter Motor
Exhaust Manifold, Throttle Body, Steering Pump Unless Stated
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS ENGINE IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #495643 (#TMP-1897649) - vstock#VA13405
| SKU | 495643 |
| Shipping Weight | 200.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.800m |
| Assembled Width | 0.800m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review