$110.00
or 4 payments of $27.50 with
Info
 TOYOTA CAMRY  XV40,  INJECTION RAILÂ
SUITS MODELSÂ Â 06/2006 TO 02/2012
THIS PART IS USED
Ref: #475450 (#TMP-1829271) - vstock#VA12199
| SKU | 475450 |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.560m |
| Assembled Length | 0.560m |
| Assembled Height | 0.070m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review