or 4 payments of $31.25 with
Info
TOYOTA CAMRY SK36, LEFT FRONT DOOR
SUITS MODELS 08/2002 TO 05/2006Â
SHELL WITH HINGES, ONE LITTLE MARK ABOVE DOOR HANDLE
NOTES:
SHELL WITH HINGES,EXT COLOUR CODE: 1D4
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref: #482485 (#TMP-1855000) - vstock#VA13016
| SKU | 482485 |
| Shipping Weight | 26.3000kg |
| Shipping Width | 12.000m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 12.000m |
| Assembled Length | 12.000m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 12.000m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review