or 4 payments of $22.50 with
Info
TOYOTA CAMRY ACV40/AHV40, LH FRONT DOORÂ
(NON MOULD TYPE, WITH SHELL & HINGES)
SUITS MODELS 04/2009 TO 11/2011
NOTES:
SHELL WITH HINGES,EXT COLOUR CODE: 1D4
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref: #488862 (#TMP-1877129) - vstock#VA13124
| SKU | 488862 |
| Shipping Weight | 26.3000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 1.200m |
| Shipping Length | 1.200m |
| Assembled Length | 1.200m |
| Assembled Height | 1.200m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review