or 4 payments of $505.00 with
Info
 TOYOTA AURION TARAGO, 3.5 2GR-FE ENGINE USED
SUITSÂ AURIONÂ GSV40R-GSV50RÂ MODELSÂ 10/2006 TO 08/2017Â
SUITS TARAGO GSR50R MODELSÂ 02/2007 TO 06/2020
THIS ENGINE HAS PASSED OUR TESTING
THIS ENGINE WILL NOT INCLUDE ALTERNATOR, AC & STEERING PUMP, STARTER MOTOR,
EXHAUST MANIFOLD,THROTTLE BODY,STEERING PUMP, UNLESS STATED
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS ENGINE IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #488850 (#TMP-1877119) - vstock#VA13124
| SKU | 488850 |
| Shipping Weight | 230.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 1.200m |
| Assembled Length | 1.200m |
| Assembled Height | 0.800m |
| Assembled Width | 0.800m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review