or 4 payments of $28.25 with
Info
Toyota Aurion Gsv40r, Dual Fan Assembly
Suits Models 10/2006 To 03/2012Â
THIS PART IS USED
Ref: #488853 (#TMP-1877150) - vstock#VA13124
| SKU | 488853 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 1.000m |
| Assembled Length | 1.000m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review