or 4 payments of $33.00 with
Info
New Aftermarket Alloy Outer Timing Case Cover to Suit
Toyota Hilux - Petrol, 2.7, 2TR-FE, 03/2005 to 08/2015
Toyota Hiace - Petrol, 2.7, 2TR-FE, 03/2005 to 02/2015
Part Number: 11310-75070 , 11310-75073
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-2201
| SKU | P-2201 |
| Shipping Weight | 6.2000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.430m |
| Shipping Length | 0.460m |
| Assembled Length | 0.460m |
| Assembled Height | 0.430m |
| Assembled Width | 0.160m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review