or 4 payments of $28.50 with
Info
TOYOTA LANDCRUISERÂ 78/79Â SERIESÂ FRONT WIPER MOTOR NEW GENUINEÂ
PART NUMBERÂ 85110-60181
 SUITS MODELS 10/2007 TO 2018
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-1285
| SKU | P-1285 |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Assembled Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review