$121.00
or 4 payments of $30.25 with
Info
Suits Toyota Brake Booster AccumulatorÂ
Toyota Landcruiser - 100 Series 01/1998 to 10/2007
Part Number: 47950-60010
New Genuine
THIS PART IS NEW GENUINE.
Ref #P-1626
| SKU | P-1626 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.110m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review