or 4 payments of $22.25 with
Info
New Aftermarket Crankshaft To Suit Toyota 1KZ-TE 3.0L Turbo Diesel
Hilux - Diesel, 3.0, 1KZ-TE, 09/1997 to 03/2005
Prado - 95 Series, Diesel, 3.0, 1KZ-TE, 07/1996 to 01/2003
Prado - 120 Series, Diesel, 3.0, 1KZ-TE, 02/2003 to 10/2006
Surf - Diesel, 3.0, 1KZ-TE, N120-N180, 1993 to 2002
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-1859
| SKU | P-1859 |
| Shipping Weight | 18.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review