$125.00
or 4 payments of $31.25 with
Info
TOYOTA HILUX CENTRE CONSOLE LID LOCK ASSY NEW GENUINE
PART NUMBERÂ 58908-32050
SUITS MODELSÂ 09/1997 TO 03/2005
THIS PART IS NEW GENUINE.
Ref #P-636
| SKU | P-636 |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Assembled Length | 0.040m |
| Assembled Height | 0.040m |
| Assembled Width | 0.040m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review